Farmacist Diriginte

Pikarma.Srl

Job expirat

RESPONSABILITATI

-Se implica in atingerea obiectivelor si targetelor lunare;
- Elibereaza si taxeaza retetele compensate si pe cele gratuite;
- Recomanda OTC-uri, suplimente nutritive, produse dermato-cosmetice si aparatura tehnico-medicala;
- Gestioneaza stocul de produse din farmacie;
- Se ocupa de merchandisingul tuturor produselor din oficina;
- Urmareste termenele de valabilitate al produselor din farmacie si gestionarea acestora;

CERINTE

- Studii de specialitate (Facultatea de Farmacie) ;
- Certificat de membru al Colegiului Farmacistilor, avizat pe anul in curs;
- Atitudine orientata catre satisfacerea nevoilor clientilor;
- Abilitati de inter-relationare si comunicare;
- Perseverenta in atingerea obiectivelor;
- Cunostinte obligatorii operare Microsoft Offices

BENEFICII OFERITE

-Salariu fix + procent din vanzari
-Autoturism de serviciu;
-Asigurare malpraxis;
-Prime si alte beneficii.

DESCRIEREA FIRMEI

Farmacie.