EDUCATOARE, INVATATOARE

Confidential

Job expirat

RESPONSABILITATI

Angajam part-time sau full-time pentru weekend sau pe parcursul saptamanii : educatoare si invatatoare.

Responsabilitati :
- proiectarea si planificarea activitatilor instructiv educative;
- organizarea activitatilor extrascolare;
- organizarea spatiului educational;
- metoda de predare abordata varstei copiilor

CERINTE

Cerinte :
- persoana rabdatoare,organizata,comunicativa,afectoasa;
- experinta de lucru cu copiii;
- punctualitate, seriozitate si profesionalism;
- persoana interesata de dezv.personala a copiilor;
- cunostinte de psihologie/comunicare constituie un avantaj;
- cautam si profiluri artistice: absolventa de teatru/arte; frumoase/muzica dornica sa lucreze cu copiii in moduri creative;

BENEFICII OFERITE

Oferim:
- pachet salarial atractiv in functie de experienta, calificari si implicare profesionala;
- contracte de colaborare sau de munca;
Persoanele interesate sunt rugate sa aplice CV pe myjob dar si la adresa de e-mail: scoaladebunemaniere@yahoo.com