DIRECTOR MAGAZIN - SUCEAVA

bauMax

Job expirat

RESPONSABILITATI

-Conducerea, organizarea si planificarea activitatii magazinului;
-Coordonarea si dezvoltarea unei echipe de 120 de angajati;
-Realizarea si supravegherea targeturilor de vanzari, productivitate, costuri.

CERINTE

Studii superioare;
Experienta in retail constituie un avantaj;
Cunostinte de limba engleza; limba germana constituie un avantaj;
Abilitati de organizare, planificare si control;
Disponibilitate de relocare;
Spirit de initiativa, dorinta de perfectionare continua.

Compania bauMax reprezinta in Austria si in tarile Europei Centrale si de Est in care se extinde un pionier al conceptului comercial Do-it-yourself. Oferim un sortiment bogat de produse de materiale de constructii si bricolaj, asiguram servicii multiple si avem o politica atragatoare de preturi pentru cele mai diversificate cerinte.
Compania bauMax considera echipa sa de angajati ca o familie, ne bazam pe activitatea in echipa, grija reciproca, recunoastere si promovare.
Compania bauMax este lider de piata in Austria, Cehia, Slovacia, Slovenia, Croatia si Ungaria.
bauMax Romania are magazine deschise la Brasov, Sibiu, Cluj-Napoca, Targu-Mures, Craiova. In viitorul apropiat urmeaza deschiderea magazinelor din Suceava si Bacau.