ASISTENT MANAGER

DEFEL COM SRL

Job expirat

RESPONSABILITATI

• Prelucrare de date,informatii si transmitere cu o anumita frecventa in termen.
• Preluare documente fiscale,arhivare si raportare.
• Atributii de secretariat-protocol si administrarea agendei Administratorului

CERINTE

• Studii superioare
• Cunostinte practice pentru procesare date statistice,formule, MS Office cu testare
• Experienta practica si viteza in executie
• Abilitati de aplicare rapida in raportari specifice
• cunoasterea programului WIN MENTOR constituie un avantaj real

BENEFICII OFERITE

• Salariu + tichete de masa
• Suport profesional pentru integrare in organizatie.

DEFEL COM un nume cu notorietate in judetele Botosani si Suceava,din 1995 prezent si consecvent cu servicii specializate de distributie/retail,reprezentant si partener al unor producatori de top: ROMAQUA(BORSEC) TYMBARK,AGRANA, ALEXANDRION ROMANIA,BDG,IMPORTURI ,COTNARI,VINIA IASI,HAME,SCANDIA,JIDVEI SA, BDG, ANGELLI, BERGENBIER SA, RED BULL ROMANIA, GARRONE ,etc.