asistent(a) manager general

Filiala A-Car Suceava

Job expirat

RESPONSABILITATI

Obiectiv:
Asigurarea unui flux informational eficient intre Presedintele Filialei si celelalte departamente, si intre Presedintele Filialei si exterior;

Sarcini si responsabilitati:
- Planifica, organizeaza si tine evidenta agendei Presedintelui;
- Analizeaza si prioritizeaza informatiilor necesare Presedintelui;
- Consemneaza memo si minute pentru intalniri si sedinte operative ;
- Asigura buna derulare a activitatii administrative, activitatilor de protocol, programari etc.;
- Asigura fluxul comunicarii intre Presedintele Filialei si ceilalti membri ai asociatiei, in scris sau verbal, dupa cum este necesar;
- Pregateste rapoartele si documente necesare Presedintelui bazandu-se pe cercetare si informatii primite de la celelalte departamente;
- Coordoneaza activitatea de front office;
- Gestioneaza fluxul de informatii din interiorul filialei;
- Inregistreaza tranzactiile financiare si arhiveaza documentele financiare, precum si altele asemenea;
- Creeaza si gestioneaza BVC-ul aferent acestui compartiment.

CERINTE

- Disponibilitate la un program flexibil;
- Nivel de studii: medii sau superioare ;
- Experienta pe un post similar: minim 1 an ;
- Cunostinte de operare PC - nivel foarte bun pentru Windows, MS Office, Internet Explorer, Outlook Express;
- Limba engleza nivel avansat ;
- Abilitati de organizare, planificare,analiza ;
- Capacitate de prioritizare ;
- Abilitati de comunicare (verbala si scrisa) ;
- Capacitate de a respecta termene limita
- Prezenta agreabila, atentie catre detalii ;
- Responsabilitate, punctualitate, corectitudine si seriozitate;
- Cunostinte solide de gestionare a fluxului de informatii intr-o organizatie;
- Cunostinte reale de contabilitate primara;
- Atitudine pozitiva fata de munca si viata;
- Disponibilitate la deplasari in tara si strainatate.

BENEFICII OFERITE

- Oportunitati de dezvoltare profesionala intr-o companie de succes pe piata romaneasca;
- O echipa tanara, dinamica si entuziasta;
- Pachetul salarial si motivational este complex si negociabil.

Asociatia Asistentei Rutiere din Romania, A-CAR, ofera, in principal, servicii de asistenta rutiera membrilor sai si nu numai.