Angajam agenta / agent publicitate

SC INFO MEDIA WEB DESIGN SRL

Job expirat

RESPONSABILITATI

Agentie de publicitate angajeaza agentă marketing cu experienta in promovarea in mediul online.

Tip job: full-time si part-time

CERINTE

Cerinte:
- persoana tanara;
- prezenta agreabila;
- posesoare de permis categoria B;
- crearea bazei de date cu potentialii clienti si contactarea acestora; - prezentarea ofertei si negocierea contractelor;
- mentinerea relatiilor cu clientii pentru fidelizarea acestora;
- realizarea de campanii email marketing;
- cautare de noi clienti, prospectarea pietii.

BENEFICII OFERITE

Oferim :
- salariu fix plus bonusuri in functie de performanta;
- telefon serviciu;
- tableta de serviciu;
- dupa caz masina de serviciu;
- training de specialitate 15 zile;
- program de lucru 8 ore, de luni pana vineri;
- posibilitate de avansare;
- mediu de lucru placut;

Conceperea de advertoriale, redactarea articolelor scrise si promotionale, precum si experienta in domeniul vanzarilor pentru domeniile publicitate online / media, reprezinta un avantaj cu bonusuri salariale.

Realizam pagini web, servicii webdesign, optimizare SEO, spoturi publicitare, realizare soft-uri la comanda, publicitate media, software, programare php, realizare foto si video, presa scris, presa online.