AGENT VANZARI SUCEAVA

IMARK SISTEM

Job expirat

RESPONSABILITATI

Job description

- Promoveaza produsele companiei pe piata;
- Dezvolta si gestioneaza portofoliul de clienti;

- Efectuarea de vizite la clienți dupa un program avizat de superiorul direct;

- Preluarea și avizarea comenzilor clienților, acordarea de discount-uri sau alte facilități, cu respectarea politicii comerciale a firmei;
- Ofera consultanta clientilor referitor la produsele si serviciile solicitate;

-Urmarirea încasării facturilor emise pentru clienții din zona alocată;
- Este responsabil cu realizarea obictivelor de vanzari trimestriale si anuale;
- Intocmeste rapoarte privind activitatea desfasurata.

CERINTE

- Bune abilitati de comunicare;
- Usurință în inițierea și dezvoltarea relațiilor interpersonale;
- Orientare spre rezultate;
- Disponibilitate pentru un post cu activitate 100% de teren, dinamică;
- Experiență minim 2 in domeniul materiale de constructii si amenajari interioare.
- Minim studii medii (diploma de bacalaureat);
- Permis de conducere categoria B.

BENEFICII OFERITE

Bonuri de masa
Masina de serviciu
Telefon de serviciu
Laptop

Compania IMARK Sistem este o societate romaneasca cu capital integral privat infiintata in 2007, a carei activitate principala este proiectarea, dezvoltarea, comercializarea de solutii de marcare si codare industriala, ambalare, dozare, detectie metal, conveiere, paletizare si automatizari industriale clientilor din industria alimentara, industria de bauturi, industria produselor cosmetice, industria de fire, cabluri, industria de automobile, industria de produse electrice si electronice etc.

Misiunea IMARK Sistem este sa ofere solutii flexibile, eficiente si de calitate care sa se potriveasca nevoilor clientilor.

Pentru ca suntem in permanenta dezvoltare, cautam noi colegi compatibili cu mentalitatea si valorile noastre, care sa faca parte din echipa de specialisti ce se ocupa de instalarea si punerea in functiune a unor noi linii tehnologice sau echipamente.