Agent Comercial Suceava

SC Prodincom SA

Job expirat

RESPONSABILITATI

-administrarea si dezvoltarea portofoliului de clienti si de furnizori;
-prezentarea, promovarea si vanzarea produselor in conformitate cu standardele si politicile comerciale ale companiei;
-urmarirea realizarii planului de vanzari lunar, trimestrial, anual;
-participarea la negocieri, intocmirea contractelor, monitorizarea derularii si finalizarii acestora;
-raspunde pentru calitatea aprovizionarii clientilor;
-raspunde de urmarirea incasarii sumelor datorate de catre clienti si de transmiterea documentelor de vanzare;
-este responsabil de intocmirea documentelor de transport-marfa conform normativelor.

CERINTE

-experienta de minim 2 ani intr-un post similar din vanzari;
-capacitate foarte buna de comunicare si relationare cu clientii, atentie distributiva, simt pentru detaliul semnificativ, capacitate rapida de decizie;
-personalitate energica, gandire pozitiva, amabilitate si eficienta;
-permis de conducere categoria B.

BENEFICII OFERITE

Masina de Servici
Telefon de servici
Salar Motivant

DESCRIEREA FIRMEI

abator si carmangerie la cele mai inalte standarde.