TEHNICIAN SERVICE STIVUITOARE - Romania (Cluj si Bucuresti) si Italia

SMART TRAINING

Job expirat

RESPONSABILITATI

Cautam:

- 1 tehnician service stivuitoare pentru zona Bucuresti;
- 1 tehnician service stivuitoare pentru zona Cluj;
- 1 tehnician service stivuitoare pentru Italia.

Responsabilitati:

- realizarea reparatiilor mecanice a stivuitoarelor si a altor utilaje de depozitare;
- realizarea reviziilor si a activitatilor de intretinere a stivuitoarelor si a altor utilaje de depozitare;
- realizarea instructajelor in ceea ce priveste folosirea utilajelor de depozitare.

CERINTE

- studii medii sau superioare, preferabil tehnice;
- experienta in service de utilaje (reprezinta avantaj experienta in service stivuitoare sau utilaje grele);
- cunostinte de mecanica (obligatoriu) si de electrica (optional);
- cunostinte de limba engleza si maghiara (obligatoriu);
- excelente abilitati de operare PC (Pachetul Office);
- permis de conducere categoria B.

BENEFICII OFERITE

- salariu minim net 500 – 700 € si alte avantaje;
- dotari specifice postului (scule, dispozitive pentru reparatii, masina, telefon);
- posibilitati de instruire profesionala.

SMART TRAINING, firma de consultanta in domeniul resurselor umane, asista unul dintre cei mai importanti furnizori de solutii logistice complete (rafturi, motostivuitoare, softuri logistice) de pe piata romaneasca in selectia pentru postul de: TEHNICIAN SERVICE STIVUITOARE - Clu, Bucuresti si Italia.