SUDOR ARGON / ELECTRIC

VULCAN SA

Job expirat

RESPONSABILITATI

- efectueaza suduri in argon pe tevi de inox, cu procent de remaniere de maxim 8%
- va fi platit in functie de numarul si calitatea sudurilor efectuate.
- se acorda tichete de masa si alte beneficii conform Contractului Colectiv de Munca.
- posibilitatea de a lucra in strainatate, cu cazare si transport asigurat
posibilitate de scolarizare si specializare

CERINTE

calificare de sudor
experienta in sudura argon/electric
capacitatea de a respecta disciplina muncii
seriozitate
spirit de echipa

Vulcan SA are peste 100 de ani de experienta si este una dintre cele mai prestigioase companii de industrie grea din Europa centrala si de sud-est. Societatea beneficiaza de cele mai inalte certificari la nivel international (ISO 9001, TUV AD, ASME, API Q1/11E, ISCIR) si colaboreaza cu firme prestigioase din peste 50 de tari ale lumii.
Vulcan SA este lider in domeniile cazanelor sub presiune, a unitatilor de pompare pentru petrol si apa, a cazanelor si ventilatoare industriale, a echipamentelor tehnologice si componentelor pentru centrale nucleare.