Soferi Danemarca

Business Activ Consult

Job expirat

RESPONSABILITATI

• Contract pe perioada nedeterminata
• Programul de munca este intre 5 sau 6 zile pe saptamana ,
• Salariul este de 21, 6 euro pe zi net - pentru zilele in care lucrati + diurna de 32 de euro care se plateste 7 zile.
• Cazarea este oferita in apartamente, asigurata de companie
• Cele mai multe trasee sunt efectuate in Scandinavia, Germania, Benelux si Franta

Informatii generale:
• In momentul sosirii la sediul companiei de transport sunteti supus unui test de conducere care consta in parcarea tirului si prinderea remorcii de cabina.
• Costul deplasarii la locul de munca este suportat de dumneavoastra; deoarece trebuie sa treceti testul de conducere. Dupa perioada de testare, veti beneficia de minim 1 transport dus-intors pe an platit de catre companie, oferindu-va bilet de avion sau autobuz de la Copenhaga sau Paris, in tara de origine.
• Nici un sofer nu trebuie sa detina propriul lui camion;
• Se vor planifica transporturile in asa fel incat angajatul sa aiba curse si camioane disponibile.
• Timpul legal si obligatoriu de munca este de 9 ore pe zi acest lucru inseamna ca dupa 9 ore de condus pe zi va trebui sa luati o pauza intr-unul din apartamentele companiei. Iar un alt conduc?tor auto va lua camionul si va conduce ?n continuare. Apartamente sunt ?n Danemarca, Germania, Franta, Belgia, Suedia, Norvegia si alte zone.

CERINTE

Conditii:
• Experienta in conducerea camioanelor de tonaj mare( 24 Tone) in Europa
• Carnet de conducere categoria C+E, certificat ADR / licenta si card digital tahografic
• Cunostiinte medii de limba engleza , germana sau franceza.

Business Activ Consult este o firma de consultanta in domeniul afacerilor si resurselor umane.

Serviciile noastre sunt special concepute pentru a se adapta tuturor solicitarilor intr-o piata in continua dezvoltare in care concurenta este din ce in ce mai acerba iar nevoia promovarii valorilor este in continua crestere.