PERSONAL PENTRU HOTEL SI RESTAURANT IN GRECIA

AQUA MARINE BUSINESS SRL

Job expirat

RESPONSABILITATI

Recrutam URGENT personal ptr.hotel si restaurant in Grecia :

ospatarite,ospatari,barmani,cameriste,receptionere,bucatari,personal auxiliar bucatarie,etc..

Contracte sezoniere de 2-3 luni sau pe termen lung(6 luni cu posibilitate de prelungire).

Locatii-hoteluri,restaurante,cafe baruri,cafe snack bar,etc. in zona continentala a Greciei (zonele Peloponnesus,Chalkidiki,Kavala,Volos) dar si in insulele Creta,Kos,Symi,Rhodos,Corfu,Skopelos,Mykonos,Santorini,Naxos,etc.

NOTA.Aceasta oferta se adreseaza si studentilor,in cadrul programului Internship.Ptr.studenti avem in aceasta perioada peste 200 oferte de job.Salariu 450-500 Euro/luna net,program de lucru de 8 ore/zi cu o zi libera pe saptamana.Cazare si masa(3 mese pe zi) gratuit.

CERINTE

Experienta profesionala este un avantaj,dar nu o conditie,exceptie bucatarii si barmanii,de la care se solicita experienta min 2 ani.
Cunoasterea limbii engleze la nivel conversational/avansat ptr.ospatari.
Costuri program(taxa mediere):250 Euro ptr.un contract de 6 luni cu posibilitate de prelungire,200 Euro ptr.un contract sezonier de 3-4 luni,125 Euro ptr.studenti.
Se achita la semnarea contractului de munca.Nu percepem taxe de procesare dosar.
Se accepta si plata comisionului in doua transe:50%la semnarea contractului de munca,diferenta din primul salariu.

Detalii la tel.0720-507257 , 0344-118166 ,zilnic intre orele 10.00-18.00,de luni pana vineri.

BENEFICII OFERITE

Salarii 600-700 Euro/luna ptr.cameriste si personalul auxiliar,600-800 Euro/luna ptr.ospatari/ospatare si receptionere(plus tips) si 900-1200 Euro/luna ptr.bucatari.

Cazarea si masa sunt oferite gratuit de catre angajatori.

Asigurari sociale platite de catre angajatori.

Agentie autorizata de consultanta,selectie si plasare forta de munca in strainatate.