Macaragiu

HOMIROM

Job expirat

RESPONSABILITATI

Compania noastra colaboreaza cu cele mai importante companii internationale din domeniul forajului de petrol. Seriozitatea si profesionalismul sunt prioritatile noastre.
Oferim Contracte in conditii deosebir de avantajoase, iar salariile sunt competitive la nivel international, incepend cu 2500$ si putand depasi 5-6000$ in functie de pozitia ocupata in santier.
In cazul in care indepliniti conditiile cerute de compania externa , va rugam sa trimiteti CV actualizat, in lb engleza pentru a fi selectat in vederea participarii la interviu.
Interviurile se sustin in lb engleza cu specialisti in domeniu.

CERINTE

- cunostinte de limba engleza la nivel mediu cel putin, obligatoriu
- experienta in domeniul forejului de petrol , obligatoriu
- experienta pe alte platforme matine si alte santiere externe, prezinta un avantaj

Principala activitate a Companiei noastre este recrutarea si plasarea fortei de munca in domeniul forajului de petrol.

Personalul trimis de HOMIROM pentru a lucra in strainatate este selectat dintre cei mai buni si experimentati in domeniile respective. Abilitatile si experienta lor au fost dovedite prin realizarea tuturor cerintelor Contractorilor

Desi nivelul tehnic al angajatilor corespunde celor mai inalte standarde internationale, salarizarea este competitiva, satisfacand exigentele partenerilor externi si ale angajatilor.