Locuri de munca in strainatate

W.Q.M.

Job expirat

RESPONSABILITATI

Locurile de munca pentru care puteti opta sunt:

Ospatari, barmani, bucatari, ajutori de bucatari, receptioneri, personal F&B;

Ingrijitori, cameriste, Aupairs, menaj si babysitting;

Culegatori mandarine si portocale;

Culegatori si ?mpachetatori fructe si legume;

Muncitori sere;

Muncitori in agricultura;

Macelari, transatori, dezosatori;

Muncitori pentru abatoare cu experienta in sacrificarea, transarea si impartirea carnii de pasare (pui, curcan si carne de vanat);

Vanatori de pasari: persoane care lucreaza la fermele unde puii si curcanii sunt crescuti, hraniti si pregatiti pentru sacrificare, ii prind, ii baga in custi, apoi ii incarca in camioane pentru a fi trimisi la abatoare;

Muncitori calificati si necalificati pentru depozite materiale, marfuri, antrepozite;

Zidari, sudori, electricieni, instalatori, lacatusi, tinichigii, tamplari, muncitori in constructii, zugravi;

Operatori CNC, operatori la strung, operatori cuptor/furnal, frezori;

Soferi categoriile C, D, E;

Soferi camion, autobasculanta, stivuitoristi, motostivuitoristi;

Ingineri (toate specializarile);

Specialisti IT;

Medici, asistente medicale, infirmiere, moase;

Instructori de gimnastica, cosmeticieni, maseuri, stilisti.

CERINTE

Candidatul Ideal:
- Sa fie apt de munca.
- Sa fie rezistent din punct de vedere fizic si psihic.
- Sa nu aiba antecedente penale.

DESCRIEREA FIRMEI

W.Q.M. ROMANIA Recruitment Specialist

Misiunea noastra:
Atingerea succesului profesional intr-o lume in permanenta schimbare
- Transparenta
- Deplina legalitate
- Onestitatea si responsabilitatea sociala
- Orientarea spre nevoile clientului
- Comunicarea
Prin intelegerea contextului global, urmarim activ dezvoltarea si promovarea celor mai bune practici.

W.Q.M. ROMANIA Recruitment Specialist este o companie de recrutare, selectie si plasare a fortei de munca, companie cu capital romanesc care activeaza in Brasov, acreditata de catre Ministerul Muncii, Solidaritatii Sociale si a Familiei prin Inspectoratul Teritorial de Munca.

Suportul este asigurat de o echipa tinara animata de dorinta de a oferi o alternativa mai buna in munca concetatenilor nostrii.

Suntem axati pe recrutarea, selectia si plasarea fortei de munca in strainatate.

Din dorinta de a fi cat mai aproape de nevoile clientilor nostrii dezvoltam o relatie bazata pe incredere si profesionalism.