LACATUSI MONTATORI

HUMANGEST GROUP

Job expirat

RESPONSABILITATI

Recrutam pentru o companie italiana activa în următoarele domenii: feroviar, aeronautic, nuclear, oferind servicii ca: proiectarea, construcția, montajul, service pentru mediile industriale, turnătoriile de oțel minier, căile ferate, porturile, centralele electrice, instalațiile speciale.

CERINTE

- Experiență relevanta in montajul structurilor metalice (piese de mari dimensiuni).

- Cunostintele de limba italiană la nivel avansat sunt obligatorii!!!

- Cunostintele de desen tehnic sunt un criteriu eliminatoriu si vor fi testate inainte de angajare.

- Candidatii trebuie sa fie familiarizati cu folosirea stivuitorului sau a macaralei.

BENEFICII OFERITE

Salariu: 1700 euro net + 7.5 euro/ora suplimentara.

Se ofera: contract de munca, transport, cazare.

NU PERCEPEM COMISION!

IMPORTANT: Doar persoanele potrivite postului vor fi contactate.

DESCRIEREA FIRMEI

COMPANY DESCRIPTION:

HUMANGEST GROUP va pune la dispozitie o gama variata de servicii: recrutare si selectie de personal atat pe perioada nedeterminata cat si determinata, in toate domeniile de activitate si pentru orice fel de calificari si nivel de experienta, administrarea contractelor de munca temporara, formare si integrare profesionala.