Gradinar/Mentenanta

ICEP WORLD ROMANIA

Job expirat

RESPONSABILITATI

CERINTE

experienta nu este necesara, cunostinte de engleza (nivel mediu).

HappySummer - Latest JobOffers

NOI JOBURI in hoteluri de lux din Grecia si Cipru - HappySummer Greece & Cyprus

Aplica acum si poti obtine jobul dorit intr-un hotel de lux din exoticele insule Creta, Rhodos, Kos, Corfu, Santorini, Mykonos, Zakynthos, Naxos, Paros sau Cipru, sa calatoresti, sa iti faci prieteni noi, sa castigi bani si experienta internationala.

Hoteluri:

1) AKS Annabelle Village*****, Crete Island
2) AKS Minoa Palace****, Crete Island
3) AKS Hinistsa Bay****, Peloponessos
4) Mediterranean Village*****, Paralia Katerini
5) Apollo Beach Hotel****, Rhodes Island
6) Elounda Aqua Sol****, Crete Island
7) Horizon Beach Resort****, Kos Island
8) Blue Palace*****, Crete Island
9) Ixian Grand Resort*****, Rhodes Island
10) Costa Lindia Resort*****, Rhodes Island
11) Zorbas Beach Hotel*****, Kos Island
12) Sun Palace****, Kos Island
13) Mediterranean Beach Palace****, Santorini Island
14) Xenos Group Hotels****, Zakynthos Island
15) Aqua Sol Resorts****, Cyprus
16) Sunshine Vacation Clubs****, Corfu Island
17) Sunshine Vacation Clubs****, Crete Island
18) Sunshine Vacation Clubs****, Rhodes Island
19) Delfinia Resort****, Rhodes Island
20) Archipelagos Resort*****, Paros Island

Poti participa daca esti student sau absolvent, vorbesti cel putin engleza conversational, ai varsta intre 18 - 28 ani si esti disponibil pentru plecare in perioada 1 Mai - 15 Iulie. Experienta NU este necesara!

Cunostinte de germana, franceza, italiana, rusa constituie un avantaj!

Pentru a rezerva un loc pe lista participantilor HappySummer Greece & Cyprus 2010 aplica online pe site-ul nostru si contacteaza cel mai apropiat birou ICEP WORLD pentru a-ti depune dosarul de inscriere!

www.happysummer.ro

BENEFICII OFERITE

Se ofera:

Contract pentru o perioada de 3-6 luni (plecarile sunt in perioada Mai - August iar intoarcerea in Septembrie - Octombrie 2010).

Salariu min. 400 - 700* Euro/net luna + cazare gratuit + 3 mese/zi gratuite.

*Salariul se stabileste in functie de disponibilitate, limbi straine vorbite si experienta relevanta in domeniu.

Transport dus sau dus-intors poate fi asigurat gratuit.

Costuri: Taxa de program: 277 EURO (se achita in rate)!

www.happysummer.ro | www.icepworld.ro | www.work-travel.org

Pentru informatii si inscrieri:

ICEP WORLD ROMANIA - Head Office:

Adresa: Str. Bld. I.C.Bratianu Nr.44, Ap.1, 030177, Bucuresti (Punct de reper: Piata Unirii)
Info-line: 021/3141529; 021/5699164; 0724999547; 0744526825
e-mail: info@work-travel.org
Yahoo Messenger & Skype ID: icepworld_bucuresti

ICEP WORLD MOLDOVA:
Adresa: Iasi, Str. Toparceanu Nr 1 (Copou, punct de reper: Restaurantul Bilius)
Info line: 0728930992; 0754233750
Email: iasi@work-travel.org
Yahoo Messenger & Skype ID: icepworld_iasi

ICEP WORLD OLTENIA:
Adresa: B-dul. Decebal, Nr.107, Sala N8, Craiova (Facultatea de Automatica, Calculatoare si Electronica - Sediul OSACE)
Infoline: 0728930993
Email: craiova@happysummer.ro
Yahoo Messenger & Skype ID: icepworld_craiova

www.icepworld.ro | www.happysummer.ro | www.work-travel.org

ICEPworld este o organizatie internationala cu o experienta de peste 20 de ani pe piata programelor de schimb intercultural pentru studenti si tineri. Mii de studenti au beneficiat de serviciile ICEPworld la nivel mondial, organizatia avand reprezentante puternice in peste 10 tari din lume: USA, UK, Turcia, Spania, Franta, Germania, Italia, Armenia, Cehia, Ukraina, Romania.

Umbrela internationala ICEPworld este emblema serviciilor de calitate oferite de reprezentantii din intreaga lume.

In Romania ICEPworld are birouri proprii in Bucuresti, Iasi, Targu Mures, Craiova si reprezentanti in mai multe orase universitare.

ICEPworld Romania este acreditata de Ministerul Muncii si Solidaritatii Sociale prin Dovada 292/2006 pentru recutare si plasare forta de munca in strainatate.

Pentru anul universitar 2008/2009 oferim studentilor si tinerilor din Romania programe de munca (work and travel, work experience, internship) si studii (cursuri de limbi straine) in strainatate. Destinatiile oferite sunt: SUA, Canada, Anglia, Grecia, Cipru, Franta, Olanda, Spania, Italia, Danemarca, etc.

Pentru mai multe informatii despre organizatie va invitam sa vizitati www.icepworld.com. Pentru informatii despre ICEPworld Romania, vizitati www.work-travel.org

Va dorim mult succes!
Echipa ICEPworld