Fotografi pentru nave de croaziera

Ocean Jobs

Job expirat

RESPONSABILITATI

Fotografierea pasagerilor la bordul navelor de croaziera
Participarea in excursii alaturi de pasageri
Fotografierea pasagerilor la evenimente :
Seara Capitanului
Seara de portrete
Imbarcarea pasagerilor

CERINTE

Experienta in fotografie la nivel avansat ori amatorial .
Limba Engleza la nivel bun - 7 din 10
Minim 21 ani
Personalitate
Team Player
Fara tatuaje vizibile
Fara cazier judiciar

BENEFICII OFERITE

Bilet asigurat de catre companie
Asigurare medicala
Mancare si cazare asigurate
TAX FREE CASH
Regim de " staff " la bordul navelor
Dicount la magazine , spa , foto shop ori alte servicii la bordul navei de croaziera

In cazul unei oferte candidatii pot fi plasati pe una din urmatoarele linii de croaziera :
Royal Caribean , Disney Cruise Line , Azamara , Celebrity Cruises , Paul Gauguin

Agentie recrutare personal pentru navele de croaziera oceanice si fluviale
www.oceanjobs.ro
operations@oceanjobs.ro