Constructor

REX Immigration Consulting (NZ) Limited

Job expirat

RESPONSABILITATI

- REX Immigration Consulting (NZ) Ltd este interesata in gasirea persoanelor cu calificare si experienta ca tehnician sau inginer pentru locuri de munca in industria de constructii.

CERINTE

- Experienta in una din urmatoarele:
- Constructori (builders)
- Tamplari de constructii (carpenters)
- Betonieri (concrete workers)
- Zidari (block and bricklayers)
- Tamplari in aluminiu (aluminium joiners)
- Tamplari in lemn (wooden joiners)
- Parchetari (flooring tradesmen)
- Certificat de calificare in domeniu.
- Cunostinte medii de limba engleza.

BENEFICII OFERITE

- Se ofera contract permanent , salarii atractive, cu posibilitatea obtinerii rezidentei permanente in Noua Zeelanda.
- Familia poate insoti candidatul in Noua Zeelanda.

RICNZ ofera servicii specializate persoanelor individuale cat si meseriasilor (ex. sudori, mecanici auto, tamplari, asistente medicale), oamenilor de afaceri si investitorilor.