Camerista / Housekeeper- HOTELURI IN CIPRU

Eurolife Consulting

Job expirat

RESPONSABILITATI

Locatia: Larnaca, Ayia Napa, Paphos, Protaras, Limassol, Nicosia

Durata contractului: 3 - 12 luni

Timp de lucru: 8-10 ore/zi, 6 zile pe saptamana

Cazarea este este asigureta de catre angajator/hotel, in incinta hotelului sau in apartamente situate in apropierea hotelului.

Asigurarea medicala este platita de catre angajator pentru toata perioada derularii contractului.
Biletul de avion este platit individual de catre fiecare angajat.

Contractul incepe din lunile: Martie Aprilie Mai Iunie Iulie 2010

CERINTE

- Engleza nivel mediu sau avansat. Cunoasterea altor limbi straine (Germana, Rusa, Franceza...) constituie un avantaj;
- Sa fie apt/apta sa lucreze in echipa;
- Sa fie flexibila in ceea ce priveste timpul de lucru (se lucreaza si in ture).

BENEFICII OFERITE

SALARIZARE -minim 600 EURO Net/luna.

Agentie de selectie si plasare forta de munca pe plan intern si international, acreditata de ITM .

Cei care aplica pentru aceste posturi vor primi raspuns in cel mai scurt timp iar candidatii compatibili vor fi programati la interviu in Bucuresti.

Ne puteti contacta si dumneavoastra la:

Tel:0213108369; 0722925341

sau email :
contact@eurolife-consulting.ro ;

www.eurolife-consulting.ro