Bona/ Guvernanta - Marea Britanie

Confidential

Job expirat

RESPONSABILITATI

Familie din Marea Britanie cu 2 copii mici,avem nevoie de o bona serioasa si cu experienta, dedicata ingrijirii si educatiei copiilor si cu disponibilitate la calatorii si program prelungit.
Limbi vorbite in casa: engleza, romana, germana
Discreta, iubitoare de copii si dispusa sa faca parte din familia noastra, bona va fi tratata ca un membru de familie si se spera intr-o colaborare de lunga durata.

CERINTE

- Varsta: 40-60 ani
- Program de lucru: 6 zile/saptamana. Data inceperii lucrului: negociabil
- Bona va merge cu noi in concedii in tara (Anglia) si in strainatate si din acest motiv trebuie sa dispuna de o stare de sanatate corespunzatoare.
- Oblligatoriu nefumatoare.
- Preferabil 1 limba straina, dar daca va corespunde din toate celalate puncte de vedere, nu este o conditie obligatorie.
- Experienta cu copii mici si nou nascuti.
- Fire deschisa, sociabila, cu simt al umorului.

BENEFICII OFERITE

Salariul oferit: 700 EURO/luna (salariul se renegociaza dupa 1 an), masa, casa, camera si baie separata, bilet avion spre Romania/Anglia de minim 2 ori pe an, 4 saptamani de concediu/an (luate nu toate odata).
Se pot negocia si alte facilitati pe parcurs.