ASISTENT MEDICAL ITALIA

OMNIA CONSULTING & SERVICE

Job expirat

RESPONSABILITATI

In caz ca sunteti interesati avem rugamintea de a ne accesa pentru a afla mai multe detalii pe numerele de telefon: 0723131354 sau pe e-mail: info@omnia-consulting.ro
¿n cazul ¿n care aveti prieteni, colegi sau cunostinte, care ar fi interesati de ofertele noastre, va rugam sa ¿i informati asupra acestor posibilitati remarcabile.

CERINTE

Asistent medical deja cu recunoastere profesionala in Italia si eventual inscris in Colegiul Asistentilor Medicali din Italia (examen IPASVI)

BENEFICII OFERITE

Contract de munca pe perioada nedeterminata in spitale si clinici private situate pe tot teritoriul Italiei.
Facilitati pe durata contractului: la inchirierea locuintei se asigura un avans; de la caz la caz se acorda un avans pentru sustinerea cheltuielilor personale.

AGENTIE DE SELECTIE SI PLASARE FORTA DE MUNCA IN TARA SI IN STRAINATATE; AGENT DE MUNCA TEMPORARA
In caz ca sunteti interesati avem rugamintea de a ne accesa pentru a afla mai multe detalii pe numerele de telefon: 0723666063 si 0723131354 sau pe e-mail: info@omnia-consulting.ro
?n cazul ?n care ave?i prieteni, colegi sau cuno?tin?e, care ar fi interesa?i de ofertele noastre, v? rug?m s? ?i informa?i asupra acestor posibilit??i remarcabile.
Preciz?m c? nu percepem taxe de mediere, nici alte comisoane!!