Angajari pe vase de croaziera- agent vanzari

Arlon

Job expirat

RESPONSABILITATI

Vanzarea directa a produselor catre consumator pe vase de croaziera
Promovarea produselor in conformitate cu standardele companiei.

CERINTE

Candidatul ideal:
Varsta minima: 23 ani
Nivel bun de comunicare in limba engleza
Cunoasterea altor limbi straine reprezinta un avantaj
Experienta profesionala si/sau cunostinte in domeniul postului solicitat
Experienta anterioara pe vase de croaziera constituie avantaj
Persoana serioasa, dinamica, entuziasta, dornica de a experimenta si de a evolua in toate aspectele, personal si profesional
Atitudine pozitiva, abilitati in relatii cu clientul si comunicare.

BENEFICII OFERITE

Obtinerea unor venituri stabile si progresive
Costurile pentru masa si cazare asigurate
Posibilitatea de a vizita imprejurimile tarilor din timpul croazierelor.

Compania noastra se ocupa cu vanzarea directa a produselor catre consumator pe vase de croaziera;
Se promoveaza produsele in conformitate cu standardele companiei.