Administrator de santier/ Responsabil sanatate si securitate pentru strainatate

HUMANGEST GROUP SRL

Job expirat

RESPONSABILITATI

Cautam pentru unul din clientii nostri, companie multinationala, pentru santierele din Belgia, Olanda si Grecia Administrator de santier si Responsabil Sanatate si Securitate.

CERINTE

Responsabilitati:

Administrator de Santier:

- cunostinte contabilitate primara ( casa, banca, facturi):
- gestionarea personalului ( prezenta, sosiri, plecari):
- persoana tanara cu studii economice, de preferat experinta in santier;
- cunostinte limba engleza sau italiana;
- se ofera cazare si tichete de masa;
- salariu atractiv.

Responsabil sanatate si securitate:

- experienta sanatate si securitate santier;
- absolvent in inginerie;
- cunostinte limba engleza;
- se ofera cazare si salariu atractiv.

HUMANGEST GROUP va pune la dispozitie o gama variata de servicii: recrutare si selectie de personal atat pe perioada nedeterminata cat si determinata, in toate domeniile de activitate si pentru orice fel de calificari si nivel de experienta, administrarea contractelor de munca temporara, formare si integrare profesionala.