ACTIVITY INSTRUCTOR - 4*, 5* Hotels in CYPRUS - INSTRUCTOR AEROBIC, HOSTESS, MASSAGE THERAPIST

KraftQuelle

Job expirat

RESPONSABILITATI

- Principala responsabilitate este aceea de a interactiona diect cu clientii, incurajarea acestora in a folosi facilitatile hotelului si de a beneficia de serviciile oferite in interiorul hotelului.

CERINTE

- cunoasterea limbii engleze, la nivel avansat;
- cunoasterea oricarei alte limbi europene, la nivel cel putin intemediar;
- flexibili, optimisti, cu atitudine pozitiva;
- abilitati de comunicare, spontaneitate, orientare spre client.

BENEFICII OFERITE

- contracte de munca intre 6 si 12 luni in hoteluri de 4*, 5*;
- salariul intre 500 - 600 Euro/luna cu posibilitatea obtinerii unor castiguri suplimentare,
- cazare, masa si training, asigurate;
- transportul (intre 150 si 300 Eur), platit de catre companie, la sfarsitul contractului;
- experienta de viata si castig de CV, intr-un mediu international;

DESCRIEREA FIRMEI

- Peste 10 ani de experienta in domeniu.
- Recunoastere internationala.
- Reprezentanta in Romania pentru mai multe programe si companii de recrutare internationale