SPECIALIST RESURSE UMANE

agroprod 208 srl

Job expirat

RESPONSABILITATI

 Contribuie efectiv la realizarea obiectivelor Departamentului Resurse Umane prin coordonarea
activităţilor de recrutare şi selecţie, respectiv orientare profesională şi organizare stagii de
internship, în strânsă colaborare cu managerii departamentelor interne şi cu universităţile
partenere
 In cadrul politicii de resurse umane şi strategiei de recrutare, dezvoltă si obtine aprobare pentru
planurile de carieră, testarea psihologică şi orientarea vocaţională a beneficiarilor (angajaţi şi
studenţi-stagiari)

CERINTE

• Redacteazǎ anunţurile interne / externe de recrutare, in conformitate cu specificatiile postului
• Stabileşte modalitatea de recrutare/ selectie a potentialilor candidati pentru posturile vacante, prin
cercetarea bazei de date existente, publicarea de anunţuri etc
• Coordoneazǎ întregul proces de recrutare: cererea de recrutare, analiza şi filtrarea CV-urilor
primite, susţinerea interviurilor şi elaborarea raportului de interviu, aplicare teste psihologice şi
tehnice, interpretare/ evaluarea lor, alcǎtuirea listei scurte, acordare de feedback participanţilor
Postul se angajeaza la PUNCTUL DE LUCRU AL SOCIETATI SITUAT IN STEFANESTI,JUD CALARASI

BENEFICII OFERITE

Salariu atractiv
Bonuri de masa
Decontare transport

SC AGROPROD 208 SRL, are ca domeniu de activitate principal -cultura cerealelor si a altor plante, activitatii secundare
- receptie , prelucrare si depozitare cereale