Personal CONSTRUCTII INDUSTRIALE (Tamplari, Muncitori necalificati, Operatori cranice, Finisori contructii, Sudori, Ingineri constructori, Operatori excavator, Electrical Engineers constructii civile, Soferi camion, Ingineri constructii civile)

MARINA CREWING AGENCY

Job expirat

RESPONSABILITATI

MARINA CREWING AGENCY România recrutează pentru un client de prestigiu din SUA specializat in realizarea constructiilor industriale, civile, drumuri si poduri urmatoarele functii:
1. Tamplari 5 pozitii - 5.200 USD/ luna
2. Muncitori necalificati 10 pozitii - 3.000 USD/luna
3. Operatori cranice 4 pozitii- 4.000 USD/luna
4. Finisori contructii 6 pozitii- 4.500 USD/luna
5. Sudori 6 pozitii - 5.200 USD/luna
6. Ingineri constructori 2 pozitii - 9.800 USD/luna
7. Operator excavator 2 pozitii - 5.500 USD/luna
8. Electrical Engineer constructii 4 pozitii - 9,100 USD/luna
9. Soferi camion 5 pozitii - 5.000 USD/luna
10. Ingineri constructii civile 3 pozitii - 9.500 USD/luna
11. Arhitecti constructii civile 2 pozitii - 9.100 USD/luna

Va rugam sa trimiteti CV actualizat + poza doar pe adresa agentiei office@marinacrewing.com pana la data de 22 Ianuarie 2017.

• Numar pozitii vacante: 70
• Locatii: diferite zone ale SUA (Oregon, Washington, California, Colorado)
• Full time, Nr. Ore de munca/saptamana: 60
• Responsabilitati: specifice postului
• Salariu avantajos,contract de munca, transport si cazare inclus

Cerinte obligatorii:
• Pasaport
• Carnet Vaccin Febra Galbena
• experienta de cel putin 1 an in domeniu
• diploma de absolvire a unor cursuri de calificare
• disponibilitatea de a lucra in strainatate

Va rugam sa trimiteti CV actualizat + poza cu functia dvs.la Subiect doar pe adresa agentiei office@marinacrewing.com pana la data de 22 Ianuarie 2017. Doar candidatii ce trimit un CV vor fi considerati si contactati.
Telefon: +4 0733 183 933

CERINTE

• Pasaport

BENEFICII OFERITE

Marina Crewing Agency is an International manpower agency able to complement the maritime manpower supply in the shipbuilding and ship repair sector with Fitters, painters, sand blasters, naval locksmiths & insulators.

Please send your CV at office@marinacrewing.com or call us on +4 0733 183 933