Cautam Urgent Personal Vas Croaziera

PUBLIC EUROCONSULTING

Job expirat

RESPONSABILITATI

Clientul nostru este un important angajator din Statele Unite ale Americii, ce detine numeroase afaceri pe teritoriul intregii tari.

- Intampinarea clientilor si conducerea acestora la masa
- Mentinerea unei bune comunicari cu Seful de sala in ceea ce priveste pregatirea meselor
- Oferirea de informatii cu caracter general clientilor
- Preluarea comenzilor de mancare si bautura intr-o maniera eficienta si profesionista

CERINTE

- Limba engleza la nivel avansat
- Tinuta eleganta
- Aspect fizic placut
- Inaltime minim 1.60 m
- Experienta pe o pozitie similara reprezinta avantaj
- Poza in tinuta office
- Bune abilitati de comunicare
- Abilitatea de lucru in echipa
- Rabdare
- Rezistenta la stres

BENEFICII OFERITE

- Pachet salarial atractiv
- Cazare asigurata la hotel (2 fete in camera)
- Transport asigurat
- Taxe de viza asigurate
- Contract individual de munca

Contact de luni pana vineri, intre orele 8.00 si 16.00 la telefon: 0728.572.880 sau
e-mail: recrutare@publiceuroconsulting.ro. Doar candidatii selectati vor fi contactati.

Public Euroconsulting te ajuta sa faci fata noilor provocari din cadrul pietei muncii, in continua evolutie.
Noi reinventam serviciile de recrutare si incercam sa fim aproape de clientii si candidatii nostri, oferindu-le sfaturi pentru a lua cele mai bune decizii.
Activitatea desfasurata de noi, ne recomanda ca specialisti in recrutare pentru toate domeniile de activitate in tara si strainatate, pentru/si din strainatate.
Public Euroconsulting identifica posibilitatile existente si potentiale din cadrul pietei muncii si face ca totul sa devina mai rapid, mai sigur si mai eficient!
Public Euroconsulting aproape de COMPANIA TA, aproape de TINE!