AU- PAIR SUA pentru o familie de romani din MIAMI (este necesara viza)

Group QLT

Job expirat

RESPONSABILITATI

Familia de romani se va reloca pentru urmatoarea perioada in SUA- MIAMI, au 2 gemeni in varsta de 4 ani.

Ajuta familia gazda in munca usoara in casa si ingrijire copii;
Participa la activitati casnice, educative desfasurate in cadrul familiei gazda si contribuie la ingrijirea copiilor gazdei (gemeni 4 ani).

CERINTE

Experienta pe o pozitie similara sau in ingrijirea copiilor reprezinta avantaj;
Viza este necesara in acest caz.

BENEFICII OFERITE

Se ofera 1000 USD/luna;
Cazare si masa asigurata in cadrul familiei gazda.

DESCRIEREA FIRMEI

MISIUNEA QLT ™

Identificam, selectionam si recomandam candidati talentati prin care companiile se pot dezvolta. Oamenii fac diferenta, iar succesul unei companii este garantat doar de calitatea oamenilor integrati in companie.

Alegand colaborarea cu QLT ™, veti obtine: PROFESIONALISM, CALITATE & INOVATIE.

Principala caracteristica care ne defineste ca profesionisti este usurinta de a identifica potentialul candidatilor si capacitatea acestora de a se integra si de a aduce plus valoare echipelor in care vor fi integrati.