Ucenic in atelier mecanic - Spania

UNNE INTERNATIONAL SEARCH SRL

Job expirat

RESPONSABILITATI

Postul este pentru Burgos, Spania.

Munca de intretinere atelier nu foarte solicitanta
Se va lucra in sectia de mecanica rapida

CERINTE

Persoana ambitioasa, dornica de afirmare in plan profesional si dispusa sa invete
Cunostinte in schimbare de roti masina/anvelope, ulei, filtru de ulei
Disponibiliate relocare in Spania pentru minim un an
Experienta intrun atelier auto constituie un avantaj dar nu este obligatoriu

BENEFICII OFERITE

Salariul este de 960 de euro net cu posibilitatea de a lucra ore suplimentare (se ajunge la 1024 de euro net cu ore suplimentare)
Chiria NU este asigurata de catre companie

Firma din Spania face parte dintrun grup multinational de anvelope. Au ateliere in diferite orase din Spania Madrid, Barcelona, Burgos.

UNNE International Search SRL este o firma spaniola specializata in resurse umane, pe selectarea si plasarea fortei de munca.
Cu delegatii atat in Madrid, Barcelona, Cracovia si Bucuresti UNNE dispune de un personal calificat si motivat in ceea ce face, orientat in primul rand catre client si nevoile acestuia.