TEHNICIAN TELECOMUNICATII PENTRU SPANIA

InterWork, S.L.

Job expirat

RESPONSABILITATI

- instalarea si intretinerea echipamentelor de telefonie fixa. Intinderea de punte in repartitor. Racordari de bransamente, efectuarea de cablari structurate la domiciliul clientului. Punerea in functiune si configurare a echipamentului (conectare in centrala)
- instalarea si intretinerea echipamentului de internet in banda larga. Intinderea de punte in repartitor. Punerea in functiune si configurarea echipamentului
- instalarea si intretinerea echipamentelor de TV prin cablu. Punerea in functiune si configurarea echipamentului
- lucrari de conexiune in centrala. Intinderea de punte de la repartitorul de cabluri la repartitorul echipamentului

CERINTE

- minim 2 ani ca tehnician in instalarea, repararea si intretinerea retelelor de telefonie fixa, de fibra optica si TV prin cablu, atat in zone urbane cat si interurbane, in cladiri publice si private
- diploma de calificare in domeniu electric/electronic/telecomunicatii/IT
- permis auto obligatoriu categoria B
- apt pentru lucrul la inaltime
- disponibilitate program de lucru flexibil/prelungit
- conditie fizica excelenta
- obligatoriu sa dovedeasca responsabilitate si capacitate de a lucra pe cont propriu
- se valoreaza cunostinte de spaniola ( nu este obligatoriu)

BENEFICII OFERITE

- incadrarea in organigrama firmei corespunzator categoriei profesionale specialist categ.3
- salariul minim de baza este conform conventiei sectorului profesional din provincia respectiva – 14.000 Euro anual, plus 200 Euro lunar, reprezentand diurna pentru mancare si o suma variabila de 10.000 Euro anual in functie de rezultate plus alte bonusuri
- perioada de proba: o luna
- se solicita disponibilitatea de a lucra ore suplimentare si orar variabil, inclusiv zile de sarbatoare (care se platesc suplimentar)
- contractul initial este de 1 an, cu posibilitatea de reinnoire
- se ofera asigurare medicala si de accidente
- nu se cer cunostinte de limba spaniola initial, dar se cere un nivel de conversatie in spaniola dupa citeva luni de la incorporare
- vacanta: 12 zile oficiale de sarbatoare + 30 zile anual

Obtinirea contractului nu reprezinta nici un cost din partea candidatilor.
Cei interesati pot sa ne trimita CV-ul pe adresa: info@interworksp.com

InterWork este o companie spaniola de recrutare de personal calificat.
Clientul nostru, adica firma angajatoare este o companie multinationala spaniola care isi desfasoara activitatea in sectorul servicii si care ocupa o pozitie de lider in reteaua de distributie energie si comunicatii. Are mai mult de 90 puncte de lucru in Spania si 69 in strainatate.