SALVAMAR LA PISCINE SI PARCURI ACVATICE IN TARRAGONA

USTRAVEL

Job expirat

RESPONSABILITATI

Descrierea programului:
Work and Travel Spania este un program de schimb cultural si constituie una dintre cele mai usoare modalitati de a munci si calatori in Spania pe perioada verii. Programul presupune 3 luni de munca pe o pozitie de salvamar, precedata de un curs de salvamari de 5 zile in luna mai-iunie 2010.

CERINTE

1. Varsta cuprinsa intre 18 si 35 ani
2. Minim 10 clase absolvite
3. Cunostinte bune de inot !!!
4. Trebuie sa fiti dispus sa invatati LIMBA SPANIOLA la un nivel conversational pana la plecarea in Spania
COSTUL TOTAL al programului este de NUMAI 1300 RON !!

Grabeste-te ! Locurile sunt limitate !!!
Termen limita de inscriere - 30 Aprilie 2010 !!!

Contacteaza-ne pentru mai multe informatii:

Telefon: Timisoara 0356/174.313 sau 0721/275.501
E-mail:office@ustravel.ro
Web: www.ustravel.ro sau Site Work and Travel

BENEFICII OFERITE

Oferta programului:
• Locuri de munca pe postul de salvamar la piscine, parcuri acvatice si plaja in Vila Seca.
• Atributiile postului : supravegherea piscinei/plajei si interventia in caz de necesitate, verificarea ph-ului apei si mentinerea curateniei piscinei/plajei.
• Contract de munca inregistrat la Ministerul Muncii din Spania pe o perioada de 3 luni, respectiv iunie – septembrie
• Salariu:
• 8h/zi, 6 zile/saptamana - 926 Euro brut/luna (impozit 8,4%)
• 9h/zi, 6 zile/saptamana - 1020 Euro brut/luna (impozit 8,4%)
• 10h/zi, 6 zile/saptamana - 1150 Euro brut/luna (impozit 8,4%)
• Pentru cele 3 luni de contract, aveti dreptul la 7,5 zile de vacanta, pentru care, daca nu vi le luati pana la sfarsitul contractului, sunteti platit in plus.
• Cazarea oferita de angajator pentru 175 Euro/luna.
• Aveti posibilitatea sa traiti 3 luni in una din cele mai vizitate zone turistice din Spania!

DESCRIEREA FIRMEI

INTERMEDIEREA SI PLASAREA FORTEI DE MUNCA IN STRAINATATE