SALVAMAR IN SPANIA TARRAGONA

USTRAVEL

Job expirat

RESPONSABILITATI

Descrierea firmei:

US TRAVEL este o organizatie care se adreseaza tinerilor, in special studentilor dornici de un schimb cultural international de tip work and travel sau au pair.

Programele US Travel inseamna munca imbinata cu distractie, schimb de experienta versus mentalitate, socializare intr-un mediu inedit...provocarea ta pentru anul 20011!

US TRAVEL este reprezentata de o echipa de profesionisti, oameni dinamici, dedicati si responsabili care stau la dispozitia ta cu cele mai tari job-uri, cele mai avantajoase conditii si asistenta 24/7.

Inca din anul 2005 punem la dispozitia ta locuri de munca in Statele Unite ale Americii dar si pe Batranul Continent: Spania, Grecia, Franta, Italia si Marea Britanie.

Pentru mai multe informatii acceseaza www.ustravel.ro sau www.work-travel-ro.ro si viziteaza-ne in Timisoara, Arad, Oradea sau Iasi.

Descrierea postului:

Postul de salvamar presupune supravegherea piscinelor sau a parcurilor acvatice si interventie in caz de nevoie in situatii de urgenta.

CERINTE

. Pentru a putea participa la program trebuie sa indeplinesti urmatoarele conditii de baza:
- Sa ai intre 18 si 30 de ani
- Sa promovezi cursul de inot obtinand astfel diploma de salvamar recunoscuta in Spania
- Sa ai cunostinte de limba Spaniola de nivel mediu
-Acte necesare :
1. Copie act de identitate
2. Copie dupa cartea de munca inchisa sau dovada ca s-a incetat activitatea in Romania (declaratie pe propria
raspundere)
3. Cazier juridic
4. Dovada de la pasapoarte ca nu exista interdictia de a parasi tara
5. Adeverinta medicala
6. Copie diploma de bacalaureat/diploma de licenta/diploma scoala profesionala, exclus adeverinta de elev/student etc
7. Copie pasaport
8. In cazul in care ati mai lucrat anterior in Spania si aveti NIE sau numar de asigurari sociale, o copie dupa actele ce dovedesc acest lucru.

BENEFICII OFERITE

Se ofera un salariu cuprins intre 926-1150 EUR brut pe luna, in functie de locatie.
Cazarea se ofera contra cost, 175 EUR pe luna 2 persoane in camera in apartamente inchiriate de firma; masa nu este inclusa.
Orele de lucru pot varia intre 8 si 10 pe zi in functie de locatie cu o zi libera pe saptamana.

DESCRIEREA FIRMEI

INTERMEDIEREA SI PLASAREA FORTEI DE MUNCA IN STRAINATATE