muncitor agricol

SC RENTACRED ALI SRL

Job expirat

RESPONSABILITATI

Aplicantii pentru locurile de munca oferite vor culege portocale.
Se va lucra pe baza de norma de munca, plata efectuandu-se functie de numarul de ladite procesate. O ladita are aproximativ 20 kg.
Programul de munca poate depasi 8 ore lucru/zi.
Se lucreaza inclusiv sambata.

CERINTE

-seriozitate
-abilitati specifice muncilor agricoleș
-lipsa antcedente penale
-adaptabilitate la conditii de munca specifice mediilor multiculturale.
Pentru detalii suplimentare va rugam sa accesati site-ul companiei RENTACRED ALI SRL, pagina " oferte locuri de munca": www.rentacred.webs.com.

BENEFICII OFERITE

Se asigura contra cost( retinere din salariu):
-cazare, utilitati, transport la locul de munca.
Salariul se calculeaza in functie de numarul de ladite procesate ,astfel: 0,60 eurocenti/ladita.
RENTACRED ALI SRL este o firma de plasare a fortei de munca in strainatate care functioneaza in conditiile legii 156/2000 republicata.
Costul programului (mediere,chirie, etc):450 euro.
Angajatorul spaniol nu suporta nici o speza financiara.

Firma specializata in selectia si plasarea fortei de munca in tara si strainatate