Montator ventilatie navala

Romtec Jobs

Job expirat

RESPONSABILITATI

Cautam urgent montatori sisteme de ventilatie navala pentru proiecte in Spania si Norvegia
Se accepta si candidati cu experienta in sisteme de ventilatie in domeniul civil / industrial
Contractele sunt cu incepere imediata !
Contract de munca cu agentie din LITUANIA, cu detasare in Spania sau Norvegia.

CERINTE

- experienta in confectionare tubulaturii rectangulare si spiro duct
- experienta in instalarea tubulaturii Spiro duct / rectangulara.
- lucru dupa plan.
- limba engleza la nivel de conversatie

BENEFICII OFERITE

- contract sistem de rotatie 6 saptamani lucru cu 2 saptamani vacanta ( se vine in tara la familie )
- Transport international platit de angajator, inclusiv transportul dus-intors pentru perioadele de vacanta;
- Cazare asigurata si platita de angajator, singur in camera
- 55+ ore de lucru / saptamana
- Salarizare 12 /13 euro net / ora Spania / Norvegia

Nu se asigura masa pe durata contractului.

Mai multe informatii se pot obtine si la tel 0746 228 588
www.rjobs.ro

Romtec Jobs este o companie cu sediul in Bacau, care activeaza in domeniul selectiei si plasarii fortei de munca.
Clientii nostri sunt companii din Norvegia si EU, pentru care efectuam selectie de personal calificat in vederea angajarii cu contract de munca.
Compania nu percepe nici un fel de comision candidatilor la aceste posturi, nici inainte de angajare si nici dupa angajare.
Contractele de munca se fac direct cu angajatorul.