MECANIC AUTOBUZE/CAMIOANE PENTRU SPANIA

InterWork, S.L.

Job expirat

RESPONSABILITATI

1. Capacitatea de a diagnostica defectiuni etc.
2. Repararea si mentenanta:
- motoare de autobuze sau camioane
- cutie de viteze
- frane
- sisteme de directie
- suspensii pneumatice
- ambreiaj

CERINTE

- Studii profesionale: Titlu echivalent scoala profesionala mecanic auto (nu obligatoriu)

- Experienta profesionala: minim 4 ani in repararea partii mecanice a autobuzelor, sau de camioane.
- Se valoreaza cunostintele de electromecanica si de pneumatica a masinilor industriale

- Carnet de conducere obligatoriu: tip B

BENEFICII OFERITE

- Contract de lucru de un an cu posibilitatea de a fi reinnoit.
- Posibilitatea de a lucra si a promova intr-o companie nationala de transport.
- Pachetul salarial cuprinde acoperire medicala, salariu fix+salariu variabil in functie de orele de lucru suplimentare efectuate.

Obtinerea contractului nu presupune nici un cost din partea candidatului.
Cei interesati pot sa trimita CV-ul la adresa: info@interworksp.com

InterWork, S.L. este o companie spaniola de recrutare de personal. Clientii nostri sunt companii din Spania, din sectorul industrial si de servicii.

Posturile din aceasta oferta sunt oferite de o companie din sectorul de transport persoane-urban si national, cu 3 centre de lucru si peste 100 de angajati.