Loc de muncă: agricultura

S.C. PROFIJOBS S.R.L.

Job expirat

RESPONSABILITATI

Funcţia Muncitor in Agricultura.
Durata contractului este de minim 3 luni cu posibilitate de prelungire
- 10 ore/zi, in functie de vreme, cu 30 minute/zi pauza.
Angajatorul va plati Angajatului pe durata valabilitatii contractului, tariful orar si salariul lunar in functie de pontaje:
• 4 euro/ora.
Data de plata a salariului se face de doua ori pe luna in 1-3 si 15-17 ale lunii.

CERINTE

Acte necesare:
Copii dupa:
• buletin
• certificat de nastere
• diplome si certificate de calificare
• carte de munca
• cazier (original)
• certificat casatorie (dupa caz)
• adeverinta de la medicul de familei ca sunteti clinic sanatos
• un dosar cu sina
• fotografie 9/13 in picioare.

BENEFICII OFERITE

Compania noastra este autorizata pentru a desfasura activitatea de selectie si plasare de personal si inca de la inceput a incheiat un contract ferm cu o companie similara din Spania care are rolul de a efectua plasarea efectiva la locurile de munca si de a apara interesele angajatilor romani trimisi la munca de catre agentia noastra
Telefon: 0769717154
0760373030

Compania noastra este autorizata pentru a desfasura activitatea de selectie si plasare de personal si inca de la inceput a incheiat contracte ferme cu mai multe companii similare din strainatate care au rolul de a efectua plasarea efectiva la locurile de munca si de a apara interesele angajatilor romani trimisi la munca de catre agentia noastra.