Entertainment -Sports and children entertainers

BG HOTELS

Job expirat

RESPONSABILITATI

BG Hotels cauta animatori de sport si / sau pentru copii , fete si baieti. Daca esti o persoana careia ii place sa lucreze in aer liber , esti activ , iti place sa dansezi / ai ritm , iti plac sporturile , vorbesti cel putin 2 limbi straine la nivel mediu , esti prietenos , simpatic si o persoana vesela atunci trimite-ne CV -ul tau pe adresa omalfait@hotmail.com , impreuna cu o foto full body . Important de stiut - hotelurile noastre sunt de 4 stele , in Mallorca si Ibiza , se lucreaza in echipe cu fete si baieti in egala masura , durata contractului este de aproximativ 6 luni ( nu este posibila o mai scurta durata ) incepand cu jumatatea lunii Aprilie si pana la sf lunii Octombrie . De asemenea , BG Hotels ofera o luna de training gratuit ( nimeni nu este platit , dar nici nu se plateste cursul de training ) unde toata lumea invata coreografii pentru spectacole , limbi straine , cum sa organizezi anumite sporturi ( volei , fotbal , darts , ping pong , archery , pistol shooting , tenis etc ) , cum sa organizezi o clasa de fitness etc . Luna de training incepe cu data de 16 martie si dureaza 4 saptamani , se desfasoara in hotelul Rei del Mediterrani in Palma de Mallorca , si toata lumea beneficiaza de mese incluse si cazare gratuita in hotel . Contractul oferit este direct de catre hotel , variaza intre 900 - 1000 € lunar , fara alte costuri cu toate taxele platite . Se lucreaza 6 zile din 7 , cu o zi libera pe saptamana , aprox 10 ore pe zi , ( din care 4 ore activitati , 3 ore spectacolul si organizarea lui , iar 3 ore relatii publice - de vorba cu clientii ) cazarea este inclusa - 2 persoane in camera , si mancarea si bauturi la fel incluse . Zborul dus este platit de angajat , cel intors de catre hotel . Pt alte informatii , va rog trimiteti un email la adresa de mail omalfait@hotmail.com .

CERINTE

Persoane active cu dorinte si posibilitate de a lucra in strainatate pt o perioada de 6 luni

Lant hotelier - 5 hoteluri in Palma de Mallorca , 2 hoteluri in Ibiza .
Pentru poze si mai multe informatii puteti accesa pagina noastra de internet www.bghotels.com