Director Comercial-Santier Naval Spania

WSTS:ES

Job expirat

RESPONSABILITATI

Se solicita un Director Comercial cu experienta de minim 3 ani in sectorul naval.

Contractul este direct cu Santierul Naval din Spania pe perioada nedeterminata.

Se ofera 1800€ net, plus bonificatii si comisión de 1% pana 2,5% din valoarea contráctelor incheiate dupa cum urmeaza:
-Contracte in valoare de pana la 3.000.000 € - comisión 1%
-Contracte in valoare de la 3.000.000 € pana la 6.000.000- comisión 2%
-Contracte in valoare de la 6.000.000 € pana la ….. - comisión 2,5% din valoarea contractelor
Santierul asigura tóate mijloacele necesare pentru atragerea clientilor in lucrari de reparati ,intretinere nave, precum si a constructilor noi.
Toate cheltuielile in inters de serviciu sunt supórtate de Santier.
Concediul de odihna de 30 zile pe an .
Asigararea medicala, toate taxele , contributii si impozit sunt platite de angajator.
Angajatul suporta cheltuielile de cazare, transport local ,masa.

Candidatii interesati va rugam trimite-ti CV dvs in engleza si va vom contacta noi pentru a va da toate detaliile necesare..

CERINTE

Este necesar vorbirea limbi engleze nivel avansat si cunostinte minime de limba spaniola

As a temporary work agent, the main objective of TC Alsan is to take over the activity involving the recruitment and to provide you with all the details about the Romanian workers who are most compatible with the requirements of the job in order to accomplish the obligations specified in the contract.