Culegatori mandarine-Spania

ACS EUROPE SRL

Job expirat

RESPONSABILITATI

Selectam personal pentru cules mandarine si portocale in Spania.
Locatia: Valencia
Inceputul contractului:ianuarie 2011

Acte inscriere:
-CV in limba romana
-fotografie corp intreg
-CI

La semnarea contractului de munca, candidatii se vor prezenta obligatoriu cu:
-adeverinta medicala-clinic apt sanatos (de la medicul de familie)
-cazier

Tel.0268420942,0768100160,0727776030,0740216246
Email:job@acs-europe.ro
www.acs-europe.ro

CERINTE

-Femei si barbati, 20-40 ani
-Experienta nu este necesara dar constituie un avantaj
-Clinic apt sanatos si rezistenta fizica la efort prelungit

BENEFICII OFERITE

-salariul:1,20 euro/ladita.Ladita are 20 kg.Norma medie pe zi este de 30 ladite.Se pot aduna si mai mult de 30
-cazare asigurata in case, 2-6 persoane/camera, contra cost 100 euro/luna.
-masa nu este asigurata dar se poate primi contra cost.
-program 8-10 ore/zi, fara zi libera

Agentie de selectie si plasare forta de munca in strainatate