Agricultura Spania inclusiv cupluri

ACCESM$MBR SRL

Job expirat

RESPONSABILITATI

Agricultura legume- fructe Valencia,Murcia,
Femei, barbati, cu varstele intre 18-55 ani ,inclusiv si cupluri
program 8-10 ore/zi 6 zile/saptamana cu pauza 30 min
Perioada contractuala din 3 in 3 luni cu posibilitate de prelungire tot anul ,
Salarii intre 600-800 euro in functie de angajator, angajat, experienta
Orele suplimentare sunt platite separat
, Retributia salariala se da odata la 2 saptamani in 15 si 30 ale lunii
Asigurari medicale si sociale --platite de angajator
Contracte individuale de munca pe perioada determinata
Fiecare aplicant trebuie sa aiba 50 euro la ei pentru permis de lucru
Transportul se face din localitatea dvs cu Agentia Saiz-Tour in urma rezervarii facute de noi si costa in jur de 80-90 euro in functie de jud. In care locuiti
PLECARE ORGANIZATA 10 MARTIE SI 20 MARTIE 2011
TAXA FISA INSCRIERE 200 RON LA DEPUNEREA DOSARULUI
COMISION 200 EURO LA SEMNAREA CONTRACTULUI DE PLECARE
Pentru detalii despre fisa de inscriere, participare si aplicare, trimiteti e- mail la adresa

spaniainternationaljobs@gmail.com

Sau sa sunati la urmatoarele telefoane :
Mobil : -0749.119.868 sau 0766.555.137

CERINTE

SERIOSI, APTI DE MUNCA, CLINIC SANATOSI FARA ANTECEDENTE PENALE,ANTIALCOOLICI

Agentie de recrutare si plasare forta munca strainatate ,acreditata de Ministerul Muncii care are colaborari directe cu angajatorii straini pentru agricultura, hotelier-restaurant. industrie, etc