agricultura spania citrice plecare imediata

anjex group

Job expirat

RESPONSABILITATI

SPANIA--AGRICULTURA –PORTOCALE -MANDARINE
LOCATIE –CORDOBA,
Femei, barbati, cu varstele intre 18-55 ani ,inclusiv si cupluri
Portocale –Ladita—0,60 euro
Mandarine—Lada—1,20 euro
program 8-10 ore/zi 6 zile/saptamana
Perioada contractuala din 3 in 3 luni cu posibilitate de prelungire pana in luna Aprilie 2011,apoi incep fructele si legumele de sezon, la care puteti ramane in continuare
Cazarea este asigurata de angajator contra cost 50 euro/luna opriti din salariu ,masa nu este asigurata
Cazarea --4 persoane in camere, cuplurile locuiesc separat,dar pot sta si 2 cupluri intr-o camera mare
Asigurari medicale si sociale --platite de angajator
Contracte individuale de munca pe perioada determinata
Fiecare aplicant trebuie sa aiba 50 euro la ei pentru acte evidenta politie si angajare
PLECARE IMEDIATA, --MIERCURI SI VINERI TOATA LUNA NOIEMBRIE SI DECEMBRIE 2010
DE CRACIUN SI REVELION AVETI LIBER, IN RESTUL ZILELOR SE LUCREAZA
TAXA FISA INSCRIERE 200 RON LA DEPUNEREA DOSARULUI
COMISION 200 EURO LA SEMNAREA CONTRACTULUI DE PLECARE
Pentru detalii despre fisa de inscriere, participare si aplicare, trimiteti e- mail la adresa
jobsactiv@gmail.com telefon --0745993067

CERINTE

PERSOANE CU VARSTA INTRE 20-60 ANI APTI DE MUNCA CLINIC SANATOSI ANTIALCOOLICI

BENEFICII OFERITE

PERMIS DE LUCRU, ORE SUPLIMEN TARE PLATITE SEPARAT

Agentie de recrutare si plasare forta munca strainatate ,colaborari directe cu angajatorul strain