Agricultura - capsuni

S.C. World Recruiting S.R.L.

Job expirat

RESPONSABILITATI

Scurtă descriere: muncitor necalificat pentru cules căpşuni şi orice alte prestaţii în legătură cu acest post
Durata contractului: 3-4 luni cu posibilitate de prelungire
Program de lucru: 6,5 h/zi în funcţie de necesarul zilnic/6 zile pe săptămână
Salariul asigurat: 36 Euro/zi
Cazarea: asigurată de angajator câte 3-5 persoane în cameră, baie şi bucătărie proprie fiecărei camere

CERINTE

Vârsta necesară: între 18 şi 45 ani
Cerinţe obligatorii: formă fizică bună, apt să lucreze în picioare şi aplecat pe toată perioada programului, să fie o persoană sănătoasă, să aibă dorinţă de muncă şi
o bună atitudine faţă de responsabilităţile zilnice pe care le primeşte
Pregătire necesară: cu sau fără experienţă în domeniu
Cunoştinţe de limbă: nu sunt necesare

BENEFICII OFERITE

Asigurările sociale şi medicale sunt plătite de către angajator

Suntem o agenţie care oferă consultanţă în vederea identificării unui loc de muncă.

Firma noastră este acreditată pentru serviciile de management ale resurselor umane, fiind înregistrată la Registrul Comerţului din Botoşani sub nr. J07/307/2009, cod fiscal RO 25945778, având punct de lucru în Botoşani, Str. Calea Naţională, nr. 44 C, et. 2 , în Iaşi, Şoseaua Moara de Foc, nr. 35 și Vaslui, Str Decebal, nr.16- acest aspect dovedind corectitudinea şi seriozitatea noastră.