Agricultor femei cules capsuni

Europajobs

Job expirat

RESPONSABILITATI

Muncitor necalificat pentru cules capsuni si orice alte prestatii in legatura cu acest post.
Durata contractului este de 3-4 luni cu posibilitate de prelungire.
Programul de lucru este de 6.5 ore pe zi, 6 zile pe saptamana.
Cazarea este asigurata de angajator in camere cu cate 3-5 persoane, baie si bucatarie proprie

CERINTE

Varsta necesara este intre 18 si 45 de ani.
Se cere:forma fizica buna, apt sa lucreze in picioare si aplecat pe toata perioada programului, sa fie o persoana sanatoasa, sa aiba dorinta de munca si o buna atitudine fata de responsabilitatile zilnice pe care le primeste.
Cunostintele de limba nu sunt necesare.

BENEFICII OFERITE

Salariul este de 36 de euro pe zi.
Masa nu este asigurata.
Transpotul Romania-Spania nu este asigurat, Spania-Romania este asigurat de angajator.
Transportul de la locul de munca la cazare si invers este asigurat de angajator.

DESCRIEREA FIRMEI

Servicii de furnizare si management a fortei de munca