Coordonator de transport-punct de lucru Barcelona si Sevilla

Sc Filadelfia Srl

Job expirat

RESPONSABILITATI

Tabita Tour angajeaza 2 coordonatori de transport cu detasare in Barcelona si Sevilla
Principale responsabilitati:
- elibereaza foi de liber, foi de concediu pentru soferi la punctul de lucru din Barcelona respectiv Sevilla
-coordoneaza activitatea soferilor de international
-participa la imbarcarea si debarcarea calatorilor
-participa la activitati de promovare a serviciilor firmei: lipire de afise, impartit de pliante
-ofera informatii clientilor cu privire la preturi practicate de firma, rute, grafic de circulatie si emite din sistem bilete de autocar
-preia coletele clientilor si respecta procedura de expediere

CERINTE

Candidatul ideal :
-studii medii/superioare(reprezinta un avantaj)
-persoana tanara, flexibila, dispusa la detasare in Spania pe perioada nedeterminata
-experienta pe un post similar de coordonator transport sau operator date in domeniul transporturilor de persoane(reprezinta un avantaj)
-permis de conducere categoria B
-bune abilitati de comunicare

BENEFICII OFERITE

Beneficii:
-mediu de lucru dinamic
-posibilitatea avansarii in cariera
-pachet salarial atractiv

DESCRIEREA FIRMEI

Turism intern si extern