Maseur

M&CO HR Services

Job expirat

RESPONSABILITATI

M&Co HR Services recruteaza pentru unul dintre cele mai de prestigiu hoteluri din Transilvania, votat cel mai bun hotel din Romania : Maseur!

Atributii:
-Efectueaza la cel mai inalt standard profesional activitati specifice, tehnici de masaj;
-Informeaza si instruieste pacientul asupra tratamentului pe care il efectueaza, asupra efectelor terapeutice si asupra efectelor negative sau adverse care pot aparea;
-Supravegheaza starea pacientilor pe perioada aplicarii procedurilor fizioterapeutice;
-Pregateste si verifica funcţionarea aparaturii din dotare, semnaland eventualele defectiuni;
-Utilizeaza si pastreaza in bune conditii aparatura din dotare.

CERINTE

- Curs de calificare maseur;
- Experienta profesionala –constituie avantaj;

BENEFICII OFERITE

- Pachet salarial atractiv;
- Tichete de masa;
- Mediu de lucru tanar si dinamic;
- Posibilitati de avansare.

M&CO HR Services, parte a grupului M&CO, este o companie tânără formată dintr-o echipă de profesionaliști care se află în continuă dezvoltare. Aceasta își dedică toate mijloacele necesare pentru a asigura fiecărui client servicii de Resurse Umane la cele mai înalte standarde.

Scopul nostru este să oferim partenerilor noștri strategii, rezultate și idei inovatoare pentru problemele ce pot apărea în domeniul Resurselor Umane, expertiza noastră acoperind toate ariile acestui sector.