Asistent Manager

INOVACERT SRL

Job expirat

RESPONSABILITATI

Date companie

Companie cu domeniul de activitate - productie de mobilier - www.effezeta.it , avand fabrica de productie in Sovata, Romania.
Numar de angajati - 300, clienti principali – IKEA, cifra de afaceri > 20.000.000 Euro

Responsabilitati:
Sustinerea activitatii Dir. General in limita competentelor si a responsabilitatilor
Organizarea agendei Dir. General
Mentinerea corespondentei comerciale
Organizarea diferitelor intalniri de afaceri
Participarea la intalnirile de afaceri (in tara si strainatate)
Traducerea / redactarea anumitor protocoale, contracte, rapoarte necesare

CERINTE

Studii superioare (Management, Limbi Straine, Filologie, Relatii Publice, etc.)
Cunostinte bune operare PC ( Microsoft Office )
Experienta in domeniu - min. 2-3 ani
Cunostinte limbi straine:
- limba engleza - avansat (obligatoriu)
- limba germana - mediu (obligatoriu)
- limba italiana sau franceza - mediu (preferabil)
disponibilitate pentru calatorii in strainatate
disponibilitate pentru relocare (Sovata)
abilitati personale: abilitati bune de comunicare (verbal/scris) si de relationare la orice nivel, dinamism, diplomatie, eficenta, spirit de observatie.

BENEFICII OFERITE

salariu competitiv
facilitati pentru relocare (apartament)
posibilitatea dezvoltarii carierei

DESCRIEREA FIRMEI

www.ogma.ro