Gradinar

Persons

Job expirat

RESPONSABILITATI

Angajam Gradinar cu minim de experienta in Snagov.
Mai multe detalii la telefon: 0747.775.501/ 0747.775.502/ 0747.775.506

Descrierea jobului

-Sa pregatească manual terenul de cultivat prin săpare, greblare, însamântare etc;
-Sa întrețină pomii fructiferi și arbuștii decorativi;
-Sa protejeze plantele contra dăunătorilor și bolilor;
-Sa planteze gazon în spațiile destinate și să-l întretină;
-Sa tundă anumiți arbuști și tufe decorative;
-Sa strangă frunzele și sa organizeze grădina.

CERINTE

-Experiență relevantă în activitatea de gradinărit;
-Studii medii;
-Constituie un avantaj absolvirea unui curs de calificare în domeniu;
-Sa aibă dexteritate manuală și simț estetic;
-Persoană serioasă, cu spirit de inițiativă.

BENEFICII OFERITE

1600 lei.

Persons este o agentie de recrutare si leasing de personal infiintata la sfarsitul anului trecut de catre o echipa tanara de antreprenori.

Start-up inteligent, pozitiv si inovator, echipa noastra si-a propus sa revolutioneze modul in care interactionam ca specialisti in resurse umane atat cu angajatorul cat si cu potentialul candidat.

Echipa noastra furnizeaza servicii integrate de:
• Recrutare si selectie de personal; Executive Search
• Administrare de personal si Salarizare
• Leasing de personal
• Consultanta in resurse umane
• Centru de evaluare de personal
• Outplacement