SUDORI STRAINATATE

INTERIM ACTING EUROPE S.R.L.

Job expirat

RESPONSABILITATI

nterim Acting Europe angajaza personal cu experienta pentru contracte de munca temporara in cadrul unei companii multinationale din Slovacia. Cautam SUDORI autorizati in conformitate cu STN EN 3834-2.

CERINTE

Executarea lucrarilor in conformitate cu instructiunilor primite de la coordonatorul de santier;
- Experienta in in domeniu minim 3 ani;
- Cursuri de calificare din care sa reiasa autorizarea in sudura;
- Cunoasterea si executarea lucrarilor dupa plan si schite;
- Cunoasterea si manipularea echipamentelor pentru executarea lucrarilor aferente operatiunilor de sudura.

BENEFICII OFERITE

- Contracte de munca pe perioade determinate de 3 - 6 luni cu posibilitate de prelungire;
- Salariu motivant in concordanta cu experienta dobandita;
- Cazare asigurata gratuit de angajator;
- Asigurare medicala, echipament de lucru conform normelor europene;
- Transport asigurat.

NU SE PERCEP COMISIOANE!!

Interim Acting Europe este o companie specializata in domeniul recrutarii si leasingului de personal calificat pentru piata de munca interna si din strainatate, autorizata de Ministerul Muncii, Familiei si Protectiei Sociale.