Sudor Autorizat/ Certificat

Confidential

Job expirat

RESPONSABILITATI

Responsabilitatile specifice postului

CERINTE

Certificat de calificare tip MAG
EN 287-1:135,P,BW,W01,wm,t08,PF,ss,nb
EN 287-1:135,P,BW,W01,wm,t1.5,PG,ss,nb
EN 287-1:135,P,BW,W01,wm,t1.5,PC,ss,nb
EN 287-1:135,P,FW,W01,wm,t1.5,PD

Certifcat de calificare tip TIG

EN 287-1:141,T,BW,W01,wm,t03,D168.3,PC,ss,nb
EN 287-1:141,T,BW,W11,wm,t02,D168.3,H-L045,ss,nb
EN 287-1:141,T,BW,W11,wm,t01.D60.3,H-L045,ss,nb
EN 287-1:141,T,BW,W01,wm,t03,D168.3,PF,ss,nb
EN 287-1:141,T,BW,W11,wm,t03,D168.3,H-L045,ss,nb
EN 287-1:141,T,BW,W01,wm,t02.9,D42.4,H-L045,ss,nb

EN 287-1/A1,141,T,BW,W01,wm,t02,D168.3,PF,ss,nb
EN 287-1/A1,141,T,BW,W01,wm,t02,D168.3,PC,ss,nb
EN 287-1/A1,141,T,BW,W01,wm,t03.6,D48.3,PF,ss,nb
EN 287-1/A1,141,T,BW,W01,wm,t03.6,D48.3,PC,ss,nb

Certificat de calificare tip WIG
WP1 = 508*70 LINE WELDING
WP7 = 508*70 TIE IN WELDING CEL 70, CEL 90
WP11 = D

BENEFICII OFERITE

Orasul de lucru Poprad - Slovacia

Contracte de munca pe termen de 1 an, cu posibilitatea de prelungire
Program de lucru de 8 ore, 5 zile pe saptamana, in 2 /3 schimburi

Asigurarea medicala, asigurarea in cazul accidentelor si asigurarea sociala sunt asigurate de catre angajator.
Cazarea este oferita gratui de angajator.
Masa este disponibila in sali de mese a intreprinderii cu o reducere de 55% din pret

Alte beneficii
Tichete de masa , al 13 lea salariu la sfarsit de an, intrare gratuita la salile de fitnes, bonusuri pentru donatorii de sange

Asteptam CV-urile dvs in limba engleza.