Promoter / Coordonator vanzari

Confidential

Job expirat

RESPONSABILITATI

- Activitate adresata in special studentilor/ elevilor/ celor ce doresc un venit suplimentar.

- Promovarea produselor si oportunitatilor companiei in diverse locatii (magazine, parcuri, institutii publice, scoli, licee), conform indrumarilor primite;
- Invitarea clientilor sa testeze produsele promovate, oferirea de mostre, gratuitati, flyere, brosuri, premii;
- Prezentarea produselor promovate intr-o maniera atragatoare;
- Abordarea clientilor din raionul in care se afla produsele promovate si oferirea detaliilor si informatiilor referitoare la acestea;
- Informarea potentialilor clienti asupra avantajelor produselor promovate.

CERINTE

- Baieti si fete cu varsta minima 16 ani;
- Bune abilitati de comunicare;
- Foarte bune abilitati de vanzare;
- Experienta in promotii sau alte activitati similare NU este obligatorie;
- Aspect fizic placut / carisma;
- Fire vesela, entuziasta;
- Spontaneitate;
- Persoane descurcarete / istete;
- Punctualitate, seriozitate, responsabilitate;
- Orientarea spre profit, spirit practic si putere de convingere pentru realizarea obiectivelor stabilite;
- Disponibilitatea de a lucra si in weekend.

Te rugam sa ne trimiti CV-ul tau insotit de o poza la adresa de mail: promoteri.promoteri@yahoo.com

BENEFICII OFERITE

- Salariul este format din plata fixa/ h, la care se va adauga un bonus in bani sau diverse cadouri pentru atingerea targetului impus (se va comunica inainte de inceperea fiecarui proiect);
- Program flexibil, se lucreaza 2/4/6/8 ore/ zi;
- Mediu de lucru placut alaturi de o echipa tanara si entuziasta;
- Posibilitatea de avansare pe o pozitie superioara.